Porady

letnisko-z-klimatem

Letnisko z klimatem

Od domu letniego wymagamy dziś komfortu, jednak bez zatracania tradycyjnego klimatu, jaki w naturalny sposób wymusza bliskość przyrody.

Zobacz więcej
krystalicznie-czyta-woda

Krystalicznie czyta WODA

Jest fundamentem naszego życia - bez wody nie funkcjonujemy. należy więc zadbać, byśmy korzystali z takiej,której jakoś zapewni nam w codziennym funkcjonowaniu zdrowie i komfort.

Zobacz więcej
kwietna-laka-pod-stopami

KWIETNA łąka pod stopami

To trawnik inny niż wszystkie. Nie wymaga częstej pielęgnacji, czyli regularnego koszenia, nawożenia oraz uzupełniania. Sam się rozsiewa i umacnia. Ale też bardzo zdobi posesję, dając wiele radości użytkownikom. Pozwala cieszyć oczy i stąpać pośród kwiatów.

Zobacz więcej
wiosna-wnetrza-do-liftingu

WIOSNĄ wnętrza do liftingu

Wiosna zachęca, by zadbać nie tylko o siebie, ale też o swoje otoczenie. Po zimowym letargu potrzebujemy nowych bodźców, które pobudzą nas do działania. Szczególną uwagę poświęćmy swojemu lokum. Spójrzmy, jak prostymi metodami możemy je odświeżyć.

Zobacz więcej
pci-durapox-premium-rewolucja-w-swiecie-fug-dekoracyjnych

PCI Durapox® Premium Rewolucja w świecie fug dekoracyjnych!

Perfekcyjne połączenie zalet fug cementowych i epoksydowych. Gdy czytamy o nowym, „rewolucyjnym” produkcie, nieodparcie nasuwa się nam skojarzenie, że w przeszłości już wielokrotnie próbowano nas w ten sposób naciągnąć na zakup wyrobu, który przy bliższym poznaniu okazywał się może i „dobrym”, ale niekoniecznie zaraz „rewolucyjnym”, czyli pozostawiał po sobie przede wszystkim wrażenie rozczarowania.

Zobacz więcej
bezpieczna-budowa-oswietlenie-placu-budowy

Bezpieczna budowa – oświetlenie placu budowy

Wprowadzenie oświetlenia placu budowy może posłużyć jako środek wzmacniający bezpieczeństwo. Pełni też funkcje praktyczne – usprawnia prace, a także wydłuża dzień pracy na budowie. Jak ekonomicznie i funkcjonalnie oświetlić budowę?

Zobacz więcej
plac-gotowy-do-budowy-dostawy-i-miejsce-skladowania-materialow

Plac gotowy do budowy – dostawy i miejsce składowania materiałów

Najlepiej kupować materiały budowlane tak, by były wykorzystywane na bieżąco i nie zalegały na placu budowy zbyt długo. Dostawy mogą być realizowane na życzenie w terminach ściśle określonych przez harmonogram budowy. Nie zawsze jest to jednak możliwe, dlatego warto poznać zasady składowania materiałów.

Zobacz więcej
prad-i-woda-na-placu-budowy

Prąd i woda na placu budowy

Zanim rozpoczniemy budowę domu, powinniśmy na działkę budowlaną doprowadzić energię elektryczną i wodę. Powinny to być jedne z pierwszych zadań na budowie, gdyż prowadzenie prac budowlanych bez dostępu tych mediów jest niemożliwe.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Busko Zdrój
Siedziba:
ul. Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
Telefon: 41 370 89 40
E-mail: norbert.adamczyk@psbmrowka.com.pl
NIP: 6551974439
REGON: 36643684