w-ornecie-ruszyl-sklep-psb-mrowka 2016-09-03

W Ornecie ruszył sklep PSB-Mrówka

3 września 2016 r. otwarty został kolejny sklep Mrówki w Ornecie (woj. warmińsko-mazurskie). Inwestorem jest firma Mak-Chemia z Elbląga.
Licznie zgromadzony tłum ludzi świadczył o tym jak bardzo był potrzebny taki sklep. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje, a kolejki do dziecięcych animatorek była tak samo długa jak ich rodziców do kas, którzy mogli wypróbować kawy zaparzonej przez przedstawiciela firmy oferującej, m.in. zaparzacze, kawiarki i czajniki. Licznie odwiedzano również stanowiska innych przedstawicieli producentów narzędzi, chemii budowlanej i gospodarczej, którzy znajdowali się zarówno wewnątrz, jak i z rozbudowanymi stanowiskami na zewnątrz budynku. Pewnym zaskoczeniem dla odwiedzających był duży dział ogrodniczy i jego zaopatrzenie.
Miłym akcentem dla osób dokonujących zakupu w tym dniu, oprócz specjalnych cen, był konkurs, w którym co godzinę można było wygrać atrakcyjne nagrody – sprzęt AGD i RTV. Ponadto na koniec dnia ogłoszono zwycięzców nagrody głównej, czyli weekendowego pobytu w Domu Wczasowym „GRAŃ” w Zakopanem.


Galeria


Aktualności

PSB Mrówka Busko Zdrój
Siedziba:
ul. Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
Telefon: 41 370 89 40
E-mail: norbert.adamczyk@psbmrowka.com.pl
NIP: 6551974439
REGON: 36643684