x-turniej-tenisa-ziemnego-psb-cup 2016-06-21

X Turniej Tenisa Ziemnego PSB CUP

W dniach 17-18 czerwca w Centrum Tenisowym w Sobocie k. Poznania po raz X odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Grupy PSB. W turnieju uczestniczyli dostawcy i partnerzy handlowi PSB wraz ze swoimi klientami. W tym roku udział wzięło 23 zawodników.

Mecze odbywały się na 5-ciu wewnętrznych kortach z nawierzchnią Rebound Ace, która została zaprojektowana i wykona w oparciu o innowacyjne technologie zapobiegające zbytniemu obciążaniu stawów podczas gry. Uczestnicy turnieju brali udział w rozgrywkach singlowych i deblowych. Singiel rozgrywany był w dwóch 2 kategoriach wiekowych M1, M2 w obrębie których zawodnicy byli podzieleni na grupy A, B, C, D, E, F. Mecze odbywały się wg formuły każdy z każdym. Z grupy wychodziło po dwóch zawodników, a o wyjściu decydowała ilość zwycięstw. Zawodnicy, którzy wyszli z grupy rozgrywali dalej systemem pucharowym mecze półfinałowe w kat. młodszej M1 i ćwierćfinałowe w kategorii starszej M2. Do debla zgłosiło się 11 par i był rozgrywany wg formuły open systemem pucharowym. Na drugi dzień rozgrywane były mecze półfinałowe i finałowe w singla oraz debla.

Puchary i dyplomy zostały wręczone podczas uroczystej kolacji, w której uczestniczyli wszyscy zawodnicy i osoby towarzyszące.

W tym roku Partnerami Generalnymi Turnieju były firmy: Farby Kabe i Kreisel, a Partnerami Zwyczajnymi: Hauraton, Knauf AMF i Kuchinox. Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc. Z partnerów handlowych Grupy PSB uczestniczyli zawodnicy z firm: Amarol-Plast Radom, Arteks Włocławek, Budom-Market Poznań, Budpol Łuków, Fago Dzierżoniów, Kolonia Kraków, Pagaz Krzeszów, Rajbud Oborniki, Rolbud Ciechanów, Zaremba Bis Serock. Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i wspaniałą sportową atmosferę.

Wyniki:
Kategoria M1
I miejsce           Martin Riedl firma KNAUF AMF
II miejsce          Łukasz Tarnawa firma FARBY KABE
III miejsce         Krzysztof Misztal firma RAJBUD OBORNIKI

Kategoria M2:
I miejsce           Stanisław Kalbarczyk firma AMAROL- PLAST RADOM
II miejsce          Tadeusz Glinkowski firma BUDPOL ŁUKÓW
III miejsce         Dariusz Antczak firma KUCHINOX

Kategoria DEBEL:
I miejsce           Martin Riedl KNAUF AMF / Maciej Siecla HAURATON
II miejsce          Tadeusz Glinkowski BUDPOL ŁUKÓW / Jarosław Krasuski BUDPOL ŁUKÓW
III miejsce         Adam Tomczak BUDPOL ŁUKÓW / Marek Zalewski BUDPOL ŁUKÓW

Dodatkowo Partnerzy Generalni ufundowali WYRÓŻNIENIA:
FARBY KABE – Wyróżnienie dla NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANEGO ZAWODNIKA, które otrzymał Jacek Suszek firma ARTEKS WŁOCŁAWEK,
KREISEL – Wyróżnienie dla ZAWODNIKA ZA GRĘ FAIR PLAY, które otrzymał Tadeusz Glinkowski firma BUDPOL ŁUKÓW.

Zawodnicy, którzy otrzymali wyróżnienia, byli wybierani przez innych graczy poprzez głosowanie. Każdy z zawodników podczas turnieju otrzymał kartę do głosowania z danymi wszystkich grających i sam wybierał osoby, które wg niego zasłużyły na wyróżnienie.
Galeria


Aktualności

PSB Mrówka Busko Zdrój
Siedziba:
ul. Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
Telefon: 41 370 89 40
E-mail: norbert.adamczyk@psbmrowka.com.pl
NIP: 6551974439
REGON: 36643684